Świadkowa do wynajęcia

Mieszkasz za granicą i potrzebujesz kogoś na miejscu? Twoje druhny nie mają pojęcia o polskiej tradycji i obyczajach? Masz samych braci i nie wiesz kogo wybrać na świadkową? Tą usługę stworzyliśmy z myślą o Tobie. Świadkowa będzie czuwać nad RSVP zdając Ci co tygodniowe raporty, zorganizuje wieczór panieński, przejmie kontrolę nad grupą, wygłosi wzruszającą przemowę, a o północy zaskoczona złapie bukiet. Zawsze służy radą i znajdzie czas na babskie pogaduchy, ale również może stać obok Ciebie przy ołtarzu. Ty decydujesz jak bardzo chcesz ją zaangażować!

Świadkowa do wynajęcia

-zobacz jak pracujemy-

Chcielibyśmy poznać Wasze oczekiwania i marzenia. Proponujemy niezobowiązujące spotkanie w dogodnym dla Was miejscu i czasie, również na skype.

Podpisujemy kontrakt na usługi beautifulday (drogą emailową - zeskanowana umowa) a opłatę dokonujecie przelewem, bądź w gotówce.

Spotykamy się na 3h konsultację dotyczącą tematów, które najbardziej Cię martwią. Przygotujemy również budżet, harmonogram i scenariusz ślubny.

Asystujemy w trakcie spotkań, które dotyczą TYLKO CIEBIE – szukanie i kupowanie sukni, wieczór panieński, stylizacja ślubna.

W dniu ślubu jesteśmy obok, lub jednym z gości na sali. Wspieramy druhny, puszczamy prezentację, wyciągamy na parkiet, rozliczamy podwykonawców, itp.

zapytaj o cenę już teraz